Jako firma z ponad dziesięcioletnim stażem na rynku, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Od początku naszej działalności nie powstały dwa identyczne projekty, dwie identyczne kuchnie, CZYLI meble kuchenne Słupsk. To dzięki temu określani jesteśmy mianem "producenta niestandardowego". Nasze meble są jak nasi klienci - indywidualne i niepowtarzalne.

Dzięki nam unikniesz biegania po studiach projektowych i zbędnych wydatków. Zarówno fachowe pomiary jak i doradztwo dla naszych klientów wykonujemy bezpłatnie. Indywidualizm umożliwia odpowiednie dopasowanie oferty, tak do preferencji stylistycznych jak i do możliwości finansowych naszych klientów. Każdy z nich otrzymuje dokładnie taki produkt, jaki sobie wymarzył.

Oferujemy meble I meble kuchenne Słupsk z drewna litego, MDF-u, fornirów i wysokiej jakości laminatów. U nas dostępne są także nowoczesne fronty akrylowe, prowansalskie patynowane, blaty kamienne i z corianu. Ze względu na indywidualne podejście naszych klientów posiadamy nieskończoną paletę kolorów i wzorów frontów meblowych. Do mebli kuchennych oferujemy również szeroką gamę wszelkich akcesoriów renomowanych firm. Standardowym wyposażeniem są szuflady Tandembox z pełnym wysuwem i hamulcami firmy BLUM, na które otrzymacie Państwo dożywotnią gwarancję mebla. Do kuchni proponujemy również kompletny sprzęt AGD niemal wszystkich firm zaczynając od CANDY, AMICA, poprzez ELECTROLUX, BOSCH, SAMSUNG, a kończąc na SMEG, MIELE.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli stworzyć dla Państwa taki zestaw kuchenny, który spowoduje, że praca i przebywanie w kuchni będzie czystą przyjemnością.

 

   ŁĄCZĄ NAS WNĘTRZA  

SZAFY  MEBLE  GARDEROBY

 
       szafy słupsk, meble słupsk, zabudowy słupsk, kuchnie słupsk

szafy, kuchnie, zabudowy Słupsk, meble Słupsk, meble kuchenne Słupsk, sklep meblowy Słupsk, sklepy meblowe, fabryka mebli Słupsk