Korzystając z nowoczesnych technologicznie systemów, maszyn i materiałów, jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować niepowtarzalne meble do Państwa wnętrz. Dzięki technologii możemy łączyć elementy gięte z prostymi, grube z lekkimi, ciężkie z lekkimi, style klasyczne z nowoczesnymi. Zabudowujemy wnęki oraz komponujemy elementy wolnostojące.

Nasza oferta obejmuje meble wykonane z płyt laminowanych, fornirów, lakierów, akryli,  MDF, z drewna i szkła. Tworzymy elementy stojące, wiszące i pionowe. Meble biurowe, pokojowe, łazienkowe, sypialniane, panele RTV, przedpokoje, winiarnie, apteki, sklepy. Oferujemy pełną gamę akcesoriów ZOBAL, BLUM, PEKA, REJS, szyb EXCELLENT oraz paletę materiałów naturalnych PRESTIGE. Sypialnie uzupełniamy o materace i stelaże M&K FOAM i JANPOL.

Dzięki szkoleniom i wyzwaniom, umiejętnościom i doświadczeniu oraz współpracy z renomowanymi producentami tworzymy meble wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

   ŁĄCZĄ NAS WNĘTRZA  

SZAFY  MEBLE  GARDEROBY

 
       szafy słupsk, meble słupsk, zabudowy słupsk, kuchnie słupsk

szafy, kuchnie, zabudowy Słupsk, meble Słupsk, meble kuchenne Słupsk, sklep meblowy Słupsk, sklepy meblowe, fabryka mebli Słupsk